Czas realizacji

Każda koszula CollarCode jest w 100% personalizowana. 

Każda koszula szyta jest na miarę, na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że z podanych przez Ciebie wymiarów tworzymy unikalną, dopasowaną do Twojej figury formę. Dopiero z niej krojona jest koszula z wybranych przez Ciebie materiałów. Każda koszula robiona jest ręcznie, z najwyższą precyzją i uwagą na detale.

Taki proces wymaga czasu, dlatego na produkcję i dostarczenie do Ciebie wyjątkowej, idealnie dopasowanej i wysokiej jakości koszuli potrzebujemy 10-16 dni roboczych.


ŚWIĄTECZNY CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ:

Chcesz mieć pewność, że Twoja koszula dojedzie do Ciebie przed świętami? Złóż zamówienie do 6.12.2016 do godz. 14:00.

Bon podarunkowy na koszulę na miarę własnego projektu to świetny pomysł na świąteczny prezent. Jeżeli chcesz w święta podarować komuś idealnie dopasowany prezent w eleganckiej papierowej formie gotowej do położenia pod choinkę, to złóż zamówienie najpóźniej do 20.12.2016 do końca dnia.

Jeżeli w wirze pracy uciekły Ci wszystkie terminy - nic straconego. Zawsze możesz zamówić wirtualny bon podarunkowy na koszulę. Dostaniesz go na podany adres mejlowy w ciągu 24h. A obdarowany już w święta będzie mógł konfigurować swoją idealną koszulę:)

Okres przedświąteczny to pracowity czas, dlatego żeby perfekcyjnie szyć dla Was koszule przez cały rok, w dniach 27-30.12.2016 odpoczywamy po świętach i zbieramy siły przed sylwestrem:) Dlatego zamówienia złożone w okresie od: 13.12.2016 do 21.12.2016  będą realizowane wyjątkowo w ciągu 14-20 dni. 

Życzymy Wam wesołych Świąt i samych trafionych prezentów!